• DELME ve PATLATMA HİZMETLERİ
  1. Yol Patlatmalar

   Firmamız bünyesinde bulunan uzman, teknik yeterliliği olan ekiplerimiz nezaretinde vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde yol yapım işlerinde çalışan firmalarımıza; yarma, şev, kesme ve buna benzer amaçlara uygun delme ve patlatma hizmeti vermekteyiz.

  2. Açık Ocak Patlatmaları

   Bir hammadde üretim merkezi olan taş ocaklarında; ocağın jeolojik yapısını ve çevresel yapısını değerlendiren uzman kadromuzun raporları doğrultusunda ideal patlatmalar yapmaktayız.

  3. İnşaat Temel ve Bina Yıkım Patlatmaları

   İnşaat yapı çalışmaları sırasında problem yaşayan firmalarımıza uzman ekiplerimizle destek vermekteyiz. Zemini sert olan temel kazıları ve bina yıkımının zaman aldığı ülkemizde firmalarımıza maliyet ve zaman kazandırma ilkesiyle uzman kadromuzun yapmış olduğu etüt çalışmaları ışığında ideal patlatmalar yapmaktayız.

  4. Tünel Patlatmaları

   Firmamız bünyesinde bulunan uzman Maden Mühendisleri ve tünel konusunda uzman, tünel patlatmaların yeterlilik belgesine sahip Ateşçilerimizle; mevcut şartlar ve zemin etüdü değerlendirilerek farklı tünel patlatma sistemleri hazırlanarak örnek patlatmalar yapılmakta ve firmalara rapor edilerek ideal patlatma sistemleri sunulmaktadır.

 • VİBRASYON ÖLÇÜMÜ
  1. Günümüzde patlayıcı madde kullanarak iş yapan firmalarımızın en büyük problemlerinden biri olan çevreye zarar verdikleri düşüncesinin önüne geçmek ve eğer gerçekten zarar veriyorlarsa bunun sebebini bulmak için patlatmaların; sarsıntı ve hava şoku gibi çevresel etkilerinin uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla incelenmesi ve rapor edilmesi konusunda destek vermekteyiz.
 • PATLAYICI MADDE TEDARİKÇİLİĞİ
  1. Patlayıcı Madde Satışı

   Patlayıcı madde kullanarak iş yapmak isteyen firmalarımıza ülkemizin neresinde olursa olsun siparişi doğrultusunda istediği zaman diliminde firmamız bünyesinde bulunan ekip ve ekipmanla siparişini ulaştırmaktayız. Biliyoruz ki geç kalınan her dakika için müşterimiz zarara uğramaktadır. Müşterisi zarar eden bir firmanın kendisinin de zarar ettiğinin bilincindeyiz.

  2. Seyyar Depo Kurulması

   Patlayıcı madde kullanmak isteyen firmalarımıza iş yerlerine depo kurma konusunda gerekli teknik desteği vererek onların adına gerekli işlemleri ekiplerimizle yürütüyoruz.

 • HAVAİ FİŞEK
  1. Hava Fişek Gösterileri

   Firmamız bünyesinde bulunan uzman, havai fişek patlatmaları konusunda yeterlilik ehliyeti bulunan, eğitimli kadromuzla; mekan, konsept ve insan sağlığına uygun olarak hazırladığımız kombinasyonlar ile zamanlama unsurunu dikkate alarak kusursuz şekilde gösterilerimizi gerçekleştiriyoruz.

    design by 3 renk grafik