Yol Patlatmalar

Firmamız bünyesinde bulunan uzman, teknik yeterliliği olan ekiplerimiz nezaretinde vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde yol yapım işlerinde çalışan firmalarımıza; yarma, şev, kesme ve buna benzer amaçlara uygun delme ve patlatma hizmeti vermekteyiz.

Açık Ocak Patlatmaları

Bir hammadde üretim merkezi olan taş ocaklarında; ocağın jeolojik yapısını ve çevresel yapısını değerlendiren uzman kadromuzun raporları doğrultusunda ideal patlatmalar yapmaktayız.

İnşaat Temel ve Bina Yıkım Patlamaları

İnşaat yapı çalışmaları sırasında problem yaşayan firmalarımıza uzman ekiplerimizle destek vermekteyiz. Zemini sert olan temel kazıları ve bina yıkımının zaman aldığı ülkemizde firmalarımıza maliyet ve zaman kazandırma ilkesiyle uzman kadromuzun yapmış olduğu etüt çalışmaları ışığında ideal patlatmalar yapmaktayız.

Tünel Patlamaları

Firmamız bünyesinde bulunan uzman Maden Mühendisleri ve tünel konusunda uzman, tünel patlatmaların yeterlilik belgesine sahip Ateşçilerimizle; mevcut şartlar ve zemin etüdü değerlendirilerek farklı tünel patlatma sistemleri hazırlanarak örnek patlatmalar yapılmakta ve firmalara rapor edilerek ideal patlatma sistemleri sunulmaktadır.

Kaya Kırıcı Proteknik Ürünlerle Patlatma Hizmeti

Patlayıcı madde kullanılmasına izin verilmeyen alanlarda, yasalara uygun şekilde izinler alınarak çevreye duyarlı hassas patlatma tekniğidir. Genelde mermer ocakları ve şehir içinde hassas alanlarda uygulanır.

Patlatma Görselleri